Par Donna juvelieru veikaliem

Šodien juverlierveikalu vitrīnas ir pārpildītas ar rotaslietām. Neskatoties uz to, ka ir dažādu valstu ražotāju rotaslietas, gredzeni, auskari, aproces un ķēdītes ir līdzīgas viena otrai. Tomēr visā piedāvājuma klāstā ir gandrīz neiespējami atrast rotaslietu, kas apvienotu sevī smalkumu, eleganci, individuālo un neatkārtojamo dizainu.

Juvelierizstrādājumi kā prece ir zaudējuši savu unikalitāti un vairs nav greznumlietas. Tomēr šobrīd, it īpaši lielpilsētās, jau ir parādījusies tendence iegādāties dārglietas, pie kleitas vai kostīma kā imidža un stila elementu. Tā ir ne tikai lielpilsētu, bet pasaules tendence.

DONNA piedāvās zīmolu Breuning dārglietas, juvelierizstrādājumus un rotaslietas, kas palīdzēs uzsvērt un pabeigt Jūsu stila vai tēla īpatnības. Zīmolu rotaslietas būs katras modes sekotājas neatņemams atribūts.

DONNA piedāvāto rotaslietu zīmolu kolekciju daudzveidība ļaus Jums izvēlēties oriģinālu un greznu rotaslietu, kas dos iespēju katrai sievietei izveidot savu neatkārtojamo un individuālo tēlu.

Zīmols – tā ir kvalitātes garantija.

Slavens vārds nozīmē visu materiālu vislabāko kvalitāti un izstrādājuma izpildi visaugstakajā līmenī. Šādu dārglietu cenas parasti ir augstākas nekā standarta cenas, bet izmaksas ir tā vērtas. Tāda rota būs vienmēr modē un ar laiku nezaudēs savu vērtību.

Slaveni juveliernami ne tikai seko modes tendencēm, bet arī tās nosaka. Tāpat kā dārgs konjaks, arī zīmola dārglieta ar laiku kļūst tikai labāka un tās vērtība aug.

Zīmola dārglietas ir to īpašnieka statusa rādītājs sabiedrībā, viņu panākumu un turības apliecinājums.

Liela nozīme ir ne tik rotaslietas cenai, bet arī juveliervārda kopējam imidžam un prestižam, kas strādā Jūsu labā ilglaicīgi.
Ar tādu dāvanu vīrietis var palutināt savu miļoto sievieti un izrādīt viņai īpašu uzmanību.

Mūsu dārglietas  mainīs  Jūsu tēlu, uzlabos garastāvokli, pastiprinās Jūsu pārliecību par sevi, kā arī  uzvērs  Jūsu individualitāti.

Šīs burvīgās zīmolu rotaslietas, kas nepakļaujas ne laikam, ne modes pārmaiņām, Jūs varat iegādāties mūsu juveliersalonveikalā DONNA t/c ALFA un t/c Galerija Centrs.

Menu