Ekskluzīva Jaunā gada dāvana

Ekskluzīva Jaunā gada dāvana

Roberto Coin ekskluzīvi juvelierizstrādājumiEkskluzīva Jaunā gada dāvana garantē visiem brīnišķīgu noskaņojumu ne tikai Vecgada vakarā, bet visam turpmākajam gadam. Neparastu dāvanu vajadzētu dāvināt oriģināli, kreatīvi, ar unikalitātes pieskaņu. Banāla kārbiņa te nederēs. Var, piemēram, pasniegt dāvanu kreatīvi svētku vakariņu laikā, bet nevajadzētu rotaslietas slēpt salātos vai tortē, vai šampanieša glāzē, jo tas var draudēt ar mīļotās aizrīšanos pie svētku galda ar dāvināmo rotu.

Jaunais gads – mandarīnu un sveču aromāta laiks, bagāts svētku galds, glāžu šķindoņas burvība un pati skaistākā sieviete uz pasaules blakus… Kopā ievēlētas vēlēšanās, ikdienas rūpes roku rokā. Tad ar ko lai iepriecina savu mīļotu šajos svētkos?

Modes un dizaina pasaulē nepārprotami parādās tendence – tieši 2018.gadā galvenā loma sievietes aksesuāros būs rotaslietas, aizēnojot pat skaistas kurpes un stilīgas somiņas.

Galvenās rotaslietu aktualitātes 2018.gada sezonā

Roberto Coin 5. sezonas rotaslietasDaudzslāņainas, lieliem akmeņiem klātas, bagātas un apjomīgas, asimetriskas rotas. To ģeometriskais stils, pērļu klātbūtne būs vairāk kā noteikta šajā gadā. Brošas un apjomīgi, eleganti gredzeni. Tas ir tas, kas jāmeklē.

Svarīgi saprast, ka pat ja mīļotā sieviete ikdienā nenēsā tik izteiksmīgas rotaslietas, nevēlēdamās varbūt piesaistīt daudz uzmanības, tomēr viņas aksesuāru un rotaslietu lādītē būs jābūt šīm rotaslietām, kas būs nākamā gada hīts.

Nākamās sezonas rotaslietas būs kaut kas tāds, ko varēs īpaši piemērot sievietes garastāvoklim un kostīmiem un kleitām. Daudzi juvelieri un rotu dizaineri ir sākuši izmantot ziedu motīvus savos darbos un kolekcijās. Varētu pat teikt, ka mūsdienu skates ir noklātas ziediem un krāsām. Floristikas motīvi ir tik sievišķīgi, ka pat viena liela elementa zieda formā klātesamība liek sievietei izskatīties plaukstošai.

Roberto BravoIepriecinām mūsu skaistās sievietes, piedāvājot 2018.gada sezonas skaistos un krāsainos floristikas motīvu juvelieru hītus Roberto Bravo kolekcijās.

 

Garie auskari 2018.gadā

Sāksiet jau noteikti manīt, ka arvien vairāk sievietes apkārt ir manāmas ar garajiem auskariem. Pat ļoti gariem, tādiem, kas sniedzas līdz pat pleciem. Tie ir monētas vītnē vai ķēdītes galā mirgojoši rombi, kas rada pasakainu sievietes tēlu – pietrūkst tikai zvaigzne, kas spīd!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu