Alcozer & J

elitāras un unikālas rotaslietas

Florences leģenda, zīmols Alcozer & J vairāk kā divdesmit gadus rada unikālus un elitārus juvelierizstrādājumus un rotaslietas, virtuozi ietverot Renesances laika dizainu mūsdienu modes juvelierizstrādājumu tendenču un stila pasaulē. Šīs skaistās rotas -auskari, gredzeni, kaklarotas un aproces ar dārgakmeņiem – Jūs varat iegādāties mūsu jaunākajā juvelierizstrādājumu veikalā Donna Galerijā Centrs.

Alcozer & J ir dizainera Giampiero Alcozer zīmols. Dizainera, kurš ir daudz ceļojis un iepazinis pasauli. Viņš kā savas juvelierdarbnīcas mājas ir izvēlējies Florenci un kopš 1993.gada rada rotaslietas no misiņa un pusdārgakmeņiem, iedvesmojoties no pagātnes un tradīcijām un radot unikālu un pārdomātu dizainu un rotu formas, ar ko arī izceļas viņa stils.

Alcozer & J rotaslietas būtībā izskatās pēc ģimenes dārgakmeņiem, kas būtu mantoti paaudžu paaudzēs. Tās atgādina Venēcijas un Florences viduslaiku krāšņās balles un elegantās dāmu kleitas, tai pat laikā saglabājot vieglumu un izsmalcinātību. Līdz pēdējam sīkumam izstrādātais dizains ir brīnišķīgi saskaņots un piestāvēs rotu nēsātājai jebkurā dienā.

Rotaslietas un kolekcijas

Visas Alcozer & J zīmola rotas ir roku darbs un tiek izgatavotas Florencē, bagātīgi izrotātas ar dārgakmeņiem un Swarovski kristāliem. Liela daļa rotaslietu ir vienā, unikālā eksemplārā.

Zīmols ietver trīs galvenās kolekcijas:
– Classic — rotas ar antīkiem elementiem un stilu un bagātīgu akmeņu klājumu. Kolekcija tiek papildināta divas reizes gadā un sastāv no vairāk nekā 400 vienībām.
– Unic – unikālas rotaslietas etniskā stilā no metāla un akmeņiem.
– Vīriešu kolekcija UOMO.

Visas Alcozer & J rotaslietas tiek izgatavotas nelielā tirāžā nepārsniedzot 15 eksemplārus uz katru vienību, un dažas pat vienā, unikālā eksemplārā. Ik gadu zīmols Alcozer & J ražo ap 1500 rotaslietu, un kopējā zīmola vēsturē esot ap 35 tūkstošiem modeļu.

Juvelierizstrādājumu materiāli

Visas rotaslietas izgatavotas no augstvērtīga metāla sakausējuma misiņa sastāva, kuru dizaineris ir aizguvis no Viktorijas ēras laika juveliermeistariem. Tāds sakausējums līdzinās zeltam. No šī sakausējuma tiek ar rokām izstrādātas rotas, kuras vēlāk tiek pārklātas ar zelta pārklājumu un speciālā krāsnī lakotas, lai saglabātu izturību. Pateicoties tam visam rotaslietas ir ļoti izturīgas un saglabā savu sākotnējo izskatu ilgus gadus.

Šajā unikālajā sakausējumā tad arī tiek iestrādāti dabīgie akmeņi – topāzs, granāts, ametists, tirkīza, ahāts, kā arī pērles, koraļļi un melnkoks, un tas viss brīnišķīgi saskaņojas ar Swarovski kristāliem. Katra detaļa, katrs akmens tiek iestrādāti ar rokām, līdz ar to katra rotaslieta ir unikāla.

Menu