Mattia Mazza

koraļļu un pērļu rotaslietas

 Mattia Mazza – rotaslietu un juvelierizstrādājumu kompānija un zīmols, kas dibināts slavenajā Torre Del Greco. Un slavena šī vieta ir tieši ar savām tradīcijām koraļļu ieguvē un apstrādē. Zīmols sevi prezentē kā koraļļu un akmens juvelierizstrādājumu ražotāju, pērļu un tirkīza akmeņu tirgotāju.
Lielais darba ieguldījums un pieredze ļauj Mattia Mazza piedāvāt plašu rotu klāstu – pērles un koraļļus, kas iestrādāti zeltā, ar radošu dizainu, perfekti apstrādātiem akmeņiem. Visas Mattia Mazza rotas – precizēte un itāļu rotu kvalitāte. Visi akmeņi – tie ir veseli, ideāli apstrādāti akmeņi, nekādu putekļu līmēšanu – augstākā kvalitāte no Mattia Mazza ir garantēta.

“Talantīgs juvelieris – ir tas, kas var radīt rotaslietu, greznu, bet kas nav samākslota. Es apbrīnoju, kad juvelierim ir spēja ļaut rotai izteikt viņa ideju. Viss, kas tiek radīts rokām, tās ir ne tikai rotaslietas, tas viss kopā – mākslas darbs. Ražots Itālijā – tā arī ir māksla! Un es nestrādāju, lai veidotu greznību, bet lai veidotu skaistas rotaslietas, cerot, ka cilvēkiem patiks. Greznība nav pašmērķis. “- teica Matia Mazza, mūsdienu Mattia Mazza zīmola īpašnieks.

Katrā no paaudzēm ģimenes tradīcijas ir pilnveidojušās, bizness ir audzis, kvalitātes prasības arī. Tādēļ, “sarkanais zelts”, kā sauc koraļļus, bija un joprojām ir galvenā specialitāte juvelierizstrādājumu zīmolam Mattia Mazza. “Bez tradīcijām nav iespējams strādāt. Jo jums ir jāmīl savs darbs, it īpaši, ja tas ir jūsu roku darbs. Roku darba meistars savā radījumā ieliek arī mīlestību pret to. “- atzina Matia Mazza.

Mattia Mazza rotaslietas – tā ir tradīciju un radošuma apkopojums un māksla, pateicoties kurai zīmols spēj katru gadu radīt daudz jaunas rotas, kuru cienītāju logs arvien aug.

Menu