Jaunas kolekcijas. Jauni zīmoli. Jauna Donna.

Jaunas kolekcijas. Jauni zīmoli. Jauna Donna.

Šodien juverlierveikalu vitrīnas ir pārpildītas ar dārglietām. Neskatoties uz to, ka ir dažādu valstu ražotāju izstrādājumi,gredzeni,auskari,aproces un ķēdītes ir līdzīgas viena otrai. Tomēr visā piedāvājuma klāstā ir gandrīz neiespējami atrast rotaslietu, kas apvienotu sevī smalkumu, eleganci, individuālo un neatkārtojamo dizainu.
Juvelierizstrādājumi kā prece ir zaudējuši savu unikalitāti un vairs nav greznumlietas. Tomēr šobrīd, it īpaši lielpilsētās, jau ir parādījusies tendence iegādāties dārglietas, pie kleitas vai kostīma kā imidža un stila elementu. Tā ir ne tikai lielpilsētu,bet pasaules tendence.
Donna salons piedāvā zīmolu dārglietas, kas palīdzēs uzsvērt un pabeigt Jūsu stila vai tēla īpatnības. Dārglietas būs katras modes sekotājas neatņemams atribūts.
Donna salona piedāvāto juvelierizstrādājumu zīmolu kolekciju daudzveidība ļaus Jums izvēlēties oriģinālu un greznu rotaslietu, kas  dos iespēju katrai  sievietei izveidot savu neatkārtojamo un individuālo tēlu.
Zīmols – tā ir kvalitātes garantija. Slavens vārds nozīmē visu materiālu vislabāko kvalitāti un izstrādājuma izpildi visaugstakajā līmenī. Šādu dārglietu cenas  parasti ir augstākas nekā standarta cenas, bet izmaksas ir tā vērtas. Tāda rota būs vienmēr modē un ar laiku nezaudēs savu vērtību. Slaveni juveliernami ne tikai seko modes tendencēm, bet arī tās nosaka.Tāpat, kā dārgs konjaks, arī  zīmola dārglieta ar laiku kļūst tikai labāka un tās vērtība aug.

Šīs burvīgās rotaslietas, kas nepakļaujas ne laikam, ne modes pārmaiņām, Jūs tagad varat iegādāties jaunajā juveliersalonveikālā DONNA (t/p ALFA).

Itāļu zīmola Roberto Coin jaunā kolekcija The Fifth Season by Roberto Coin atspoguļo aktuālo – apjomīgu un pamanāmu rotu tendenci. 2017.gads ir uzdrošināšanās gads. Kā atklāj Inna Dubrovska, salona Donna vadītāja: “Tā var būt pamanāma aproce, viens augstas klases gredzens vai spoža kaklarota, The Fifth Season by Roberto Coin kolekcijā katra rota ir ar savu raksturu, pietiks ar vienu elementu, lai koptēls kļūtu pamanāms.” Pats Roberto Koins ir dalījies ar stāstu par noslēpumaino rubīnu, kas ir iestrādāts katrā Roberto Coin kolekciju rotaslietā: “Es mīlu vecas grāmatas. Kādu reizi man gadījās lasīt grāmatu par Ēģiptes faraoniem. Ja faraons dāvāja savai sievai rotaslietas, ļoti bieži tajās bija iestrādāta daļiņa rubīna, jo pastāvēja uzskats, ka rubīns, pieskaroties sievietes ādai, rada veiksmi, laimi un labklājību.

2017. gada tendencēs iezīmējas maiga sievišķība, ko varam redzēt Roberto Bravo rotās. Izteikts dabas motīvs – tauriņi, ziedi, odziņas, mazi lidonīši – ietērpti augstas klases dārgakmeņos. Roberto Bravo ir itāļu zīmols ar bagātu vēsturi, kopš 1948. gada.

Donna salons pārstāv arī slavenu vācu zīmolu – Breuning – tie ir juvelierizstrādājumi tādiem īpašiem dzīves mirkļiem kā saderināšanās un kāzas, un kā uzsver Inna: “Pie mums var iepazīties ar laulības gredzenu paraugu kolekciju, saprast, kāds stils labāk iet pie sirds, aprunāties ar zinošiem speciālistiem, un beigu beigās veikt individuālu pasūtījumu. Būtisks ir arī aspekts, ka pasūtītie juvelierizstrādājumi pie saimniekiem nokļūs jau divu nedēļu laikā.” Īpaši laulības gredzenu kolekcija no Breuning ir viena no pazīstamākajām un pieprasītākajām Eiropā.

Liela nozīme ir ne tik rotas cenai, bet arī juveliervārda kopējam imidžam un prestižam, kas strādā Jūsu labā ilglaicīgi. Tādas dārglietas mainīs Jūsu tēlu, uzlabos garastāvokli, pastiprinās pārliecību par sevi, uzvērs Jūsu individualitāti.

Un ar tādu dāvanu vīrietis var palutināt savu mīļoto sievieti un izrādīt viņai īpašu uzmanību, kura nepaliks nepamanīta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu