Sieviete un rotaslietas

Iemīli pati sevi un Tevi iemīlēs visa pasaule! Vai Tu mīli sevi?

Sieviete un rotaslietas

Graziella rotaslietasNeskatoties uz tēmas vienkāršumu, tā patiesībā ir ļoti nozīmīga un svarīga tēma. Jo savs skaistums un centieni to izdaiļot aizņem lielu daļu laika, piepūles un emociju jebkuras sievietes dzīvē. Un aizņemtība ar to ļoti paaugstina sievišķīgo enerģētiku.

Kādēļ ir tik svarīgi lietot rotaslietas?

Bet tieši pēc izvēlētām rotaslietām ļoti daudz var pateikt par sievieti, par viņas garastāvokli, noskaņu, vēlmēm. Gan pašreizējā brīdī, gan arī vispāŗīgi – mīl viņa pietiekami sevi vai nē, vai mīl dzīvi un cik tā viņai ir piepildīta. Vai viņa saņem visu, ko gaidījusi no dzīves. Kādas ir viņas attiecības ar vīriešiem, ar kolēģiem, ar visiem apkārtējiem. Kā arī viņas gaume, intuīcija un labklājība tiek dažkārt attēlota izvēlētās rotaslietās. Ja sievietei nav rotaslietas, un mēs nerunājam par kādu konkrētu dienu, kad tās neiederas izvēlētajā izskatā vai pasākumā, bet gan vispārēji, tātad, ja sievietei nav rotaslietu, viņa vai nu atsakās no tām kategoriski, t.i., viņai nepatīk nēsāt rotas, vai arī viņai ir kādas grūtības ar sievišķību, ar vēlmi sajusties kā īstai un iekārojamai sievietei. Astrologi tic, ka tādai sievietei var būt nesaprašanās ar visiem zināmo Venēru. Venēra – sievišķības, jūtības, seksualitāes, skaistuma, grācijas un mīlestības simbols – visa sievišķīgā sākums.

Kādēļ dažkārt sievietes nenēsā rotaslietas?

Iespējas, sievetei nav vēlmes tērēt laiku, novērst savu uzmanību, noņemties… Uzvilka džinsus, bikses, topu un aiziet, aizskrēja. To var. Bet ar rotaslietām tā īsti nesanāks. Nākas izvēlēties attiecīgu kleitu, kostīmu, piemērot kurpes, un vispār arī noskaņojumu. Rotaslietas no sevis prasa uzmanību, iedziļināšanos, apziņu, gatavību nesteigties, ļaut uz sevi pagaidīt. Lai nēsātu rotaslietas, nepieciešama nostāja, noskaņa un īpaša attieksme pret sevi kā sievieti, kā skaistu sievieti. Nepieciešama vēlme un patika sevi pucēt! Ar gaumi, ar takti. Rotaslietu neesamība var norādīt uz sievietes bailēm pievērst sev uzmanību, piesaistīt vīriešu uzmanību. Sieviete nejūtas pietiekami simpātiska un pievilcīga, neredz savus plusus, lai pievērstu apkārtējo uzmanību sev. Tas var liecināt par kādu netīkamu periodu dzīvē, to, ka sieviete pret sevi nolēmusi attiekties auksti, atturēti, lietot tikai lietišķo stilu, pazaudējot pilnībā savu sievišķību. Pie tā noved kāda iepriekšēja vilšanās, vientulības un apmāna sajūta. No tā visa sievietei ir jātiek laukā. Un rotaslietas spēj te palīdzēt.

Rotaslietu loma sievietes ģimenes dzīvē ir svarīga

Mattia Mazza pērļu rotasVīri un dzīvesbiedri gaida no Jums ne tikai skaistumu, svaigumu un lai Jūs būtu regulāri apburoša. Viņi arī gaida jaunas emocijas un iespaidus. Viņi vienmēr grib būt pārsteigti, pat ja to neatzīst, iekarot neiekarojamo, pakļaut nepakļāujamo, savaldzināt nepieejamo. Jūsu ikdienas, nolaisais un viendabīgais izskats spēj aizmidzināt pat visīstāko romantiķi. Tā kā Jūsu svēts pienākums ir saglabāt ģimenes attiecību pavardu karstu, Jums regulāri jādomā par savu ārējo iskatu un valdzinājumu.

Kā radīt izbrīnu un pārsteigumu?

Sieviete ar rotaslietāmRadi jaunu tēlu – nepierastu, negaidīu, intriģējošu – izsauc vīriešos jaunu emociju uzplaiksnījumu, radi neviltotu interesi un daudz jautājumus, uz kuriem viņi noteikti vēlēsies saņemt atbildes jebkurā ceļā. Nu kā pašā sākumā tas bija, ja mēs runājam par ģimeni te.

Tavi tuvie un pazīstamie katru dienu nolasa no Tevis un Tavas ārienes dažādus kodus un zīmes, kuras izpauž Tavu noskaņojumu un psiholoģisko stāvokli.

Ja Tev šodien ir atkal jau tik pierastie mazie auskari, izbalējušais gredzens – tātad dzīve iet savu gaitu un nekas neparasts un intriģējošs nav noticis – pat nekas laimīgs, tikai vienkārša diena, kā visas pārējās. Bet tiklīdz Tu ierodies jaunās rotaslietās, kas spīd un pievērš apkārtējo uzmanību, tev tās ir pār pārēm – visi ir nesaprašanā: Kas notiek? Kādēļ viņa tik skaista šodien? Laikam grib paaugstinājumu! Viņai ar vīru ir apskaužami labas attiecības.Alcozer dieviešu un sieviešu rotaslietas

Un tik daudz un daudz dažādu viedokļu radīsies, arī ne pārāk glaimojošu, bet viedokļi. Un tas liks tev justies patiesi labi.

Tā kā, ja esi sailgojusies pēc komplimentiem, apbrīnas skatieniem, vēlies pievērst uzmanību savam skaistumam un brīnišķīgajai ārienei vai pievērst kāda noteikta cilvēka uzmanību – radi to visu ar jaunām rotaslietām un juvelierizstrādājumiem. Tas ir pareiz un pārbaudīts piegājiens.

красивые украшениякрасивые украшениякрасивые украшениякрасивые украшения

Neatkarīgi no stila gandrīz visas rotaslietas var izmantot kā savaldzināšanas ieroci. Simpātisks kulons garā ķēdītē, izsmalcināts gredzentiņš, visai obligāti gari auskariņi – šīs sezonas hīts – kas pievērsīs nedalāmu uzmanību, viegli šūpojoties gar Tavām skaistajām kakla līnijām un piepildot telpu ar mīļiem un pamanāmiem sauleszaķiem. Sniedz apkārtējiem vēstījumu: Redziet, kāda es esmu skaista un apburoša!

Nēsājot skaistas rotaslietas, Tu itkā iztaisnojies, izcelies un izstaro vienu domu: Dzīve nav nemaz tik slikta! Un tu smaidi… Un tu esi lēdija…

Gaidām Tevi
Donna juvelieru veikalos

Juvelieru veikali Donna aicina Tevi izskatīties kā lēdijai šajos skaistajos svētkos – Ziemassvētkos. Sagaidīsim Jauno gadu kopā skaistas. Jūs gaida mūsu jaunās Klientu kartes – kartes piepildītas ar burvību gluži kā Ziemassvētki. Uz tām vienmēr būs nauda jaunām un skaistām rotaslietām. Visu decembri Donna veikalos var saņemt jaunās klientu kartes kā dāvanu bez papildu maksas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu