DONNA Galerija Centrs

Donna juvelieru veikali tirdzniecības centrā Galerija Centrs

Donna juvelierveikali vēlas saviem pircējiem piedāvāt pēc iespējas plašāku gaumīgu juvelierizstrādājumu klāstu. (Un tieši tādāļ esam atvēruši nu jau divus juvelieru veikalus t/c Galerija Centrs.

Veikali atrodas pie tirdzniecības centra zīmīgajām vecajām kāpnēm, otrajā stāvā, kur mēs piedāvājam pavisam neredzētus juvelierizstrādājumus – Alcozer & J rotaslietas, kas ir izcilas savā izskatā, izcels jebkuru apģērbu, īpaši nakts un vakara apģērbus, padarīs Jūs patiesi ievērojamu un gaumīgu. Un, protams, Mattia Mazza koraļļu un pērļu rotaslietas – īstas un neredzēti skaistas rotas dabīgajās vidusjūras akmeņu krāsās.

Piedāvājam izcilas rotas no Roberto Bravo, Breuning, Mattia Mazza, Magie, Alcozer & J, KiArte, GIRO’ART – viss vienuviet – pašā Rīgas sirdī. Tirdzniecības centrs piedāvā ērtu atrašanās vietu pašā Rīgas pilsētas sirdī – Vecrīgā. Tieši tādēļ divi juvelieru veikali vienuviet ar dažādiem stiliem un zīmoliem ir bijusi mūsu izvēle.

Galerija Сentrs ir iecienīts tirdzniecības centrs, kurā apmeklētāji iegriežas ne tikai brīvdienu pastaigā, bet arī ikdienas steigā. Donna juvelierveikali Rīgas centrā Jums piedāvā izvēlei īpaši atlasītu, izsmalcinātu rotu kolekcijas, kolekcijas  ar dabīgiem akmeņiem, īpaša dizaina rotas, zelta un sudraba auskarus, kulonus un gredzenus labākajā gaumē. Veikals regulāri seko līdz patstāvīgo un jauno klientu vēlmēm un piedāvā patīkamas atlaides dažādām kolekcijām.

DONNA – T/C Galerija Centrs

Menu