Crieri

Itāļu juveliermeistaru virsotne

Donna juvelierizstrādājumi Rīgāsalonā Alfa piedāvā itāļu augstas klases zīmola CRIERI juvelierizstrādājumus – rotas ar klasisku šarmu, kas papildināts ar eleganta dizaina greznību, krāsām un izsmalcinātu gaumi.
Ar spēcīgu un unikālu specializāciju tenisa aproču un kaklarotu ražošanā, CRIERI kvalitāte un stila izcilība ir galvenā zīmola iezīme, kas pamatota ar itāļu stila dizainu un ražošanas principiem. Zīmola izcilība ir manāma visos darbos, piedāvājjuma ekskluzivitātē, augstas kvalitātes dārgakmeņos, labākajos juvelierizstrādājumu veikalos Itālijā un ārvalstīs.

Itāļu zīmols, kopš tas dibināts 2005.gadā, vienmēr ir nesis pasaules un Eiropas tirgum nacionālas vērtības, kā piemēram, materiālu kvalitāti, izsmalcinātu dizainu, astētisku skatu un kreativitāti. Zīmols un kompānija ir īpašs izaugsmes paraugs citiem ne tikai juvelierizstrādājumu tirgū, jo kopš dibināšanas pirmsākumiem kompānijā ir bijusi nepārtraukta izaugsme, pieaugums pārdošanas apjomos, strauji augoš pozīcija starp konkurentiem juvelierizstrādājumu tirgū, un tas viss bez astronomiskiem ieguldījumiem tirgus, konkurentu un aktuālo tendenču izpētē. Ģimenes tradīciju un mūsdienu pieeja ir radījusi komandai aizraujošu darba vidi. Kompānija tic savas komandas potenciālam, paļaujas uz cilvēkiem, viņu idejām, atbalsta komunikāciju un viedokļu apmaiņu, ir pretimnākoši dažādiem attīstības virzieniem arī uzņēmuma iekšējā vidē.

Pateicoties unikālām prasmēm, CRIERI savos juvelierizstrādājumos izstaro itāļu juvelieru meistarības virsotnes, klasisko stilu, inovāciju kreativitāti, piedāvā oriģinālu un unikālu rotu kolekcijas, kas nepakļaujas laikam. Ambiciozas tradīciju un kreativitātes kombinācijas, kas balstās uz know-how, pieredzi un vēlmi kļūt labākajiem. Elegance un precizitāte, atturīga greznība – briljanti ir stila stūrakmens. CRIERI izsmacinātā meistarība ir spēja apvienot zelta nezūdošo vērtību ar briljantu šķīstību, radot maigas, aptverošas kolekcijas, kas iekļaujas jebkurā stilā. CRIERI piedāvājumā ir pārsteidzoši skaisas rotaslietas, kur klasiskais juvelierizstrādājumu šarms ir papildināts ar tīrām un elegantām greznības līnijām un bezgalīgu krāsu klāstu.

Menu